ג'יו-ג'יטסו תוכניות אימונים

חוגי ילדים של ג'יו ג'טסו
חוגי ילדים רועי פרץ
חוגי ילדים 2021

תוכנית אימון לילדים

הצטרפו לאימון חוויתי באווירה משפחתית ומהנה, כאשר כל מתאמן ימצא את מקומו אצלנו בהתאם למטרותיו.

אצלנו במועדון פרץ ג'יו- ג'יטסו אנו מקנים לתלמיד ערכים ועקרנות, מעודדים לגישה חיובית ואורח חיים בריא, דוחפים את המתאמן לגלות את הפוטנציאל החבוי בו ולהצלחה בשאר התחומים בחיים.

מחקרים ברורים מוכיחים שאומנויות לחימה עוזרות לילדים:

• מסייע לילדים עם בעיות קשב וריכוז.

• חיזוק הבטחון עצמי וממתן ילדים עם ביטחון מופרז.

• ילדים היפראקטיבים.

• בעיות משקל יתר.

-קבוצות הילדים מתחלקות על פי גיל המתאמן ושיקול דעת המאמן באיזו קבוצה כדאי לשים אותו על-מנת שיתפתח בצורה הטובה ביותר..

הקבוצות הראשונות הם לגילאי 3-4(קבוצת קטנטנים), לאחר מכן גילאי 5-6(ילדים 1) וגילאי 7-8(ילדים 2), כאשר האימון מתנהל דרך משחקי ג'יו-ג'יטסו ועכניקות הגנה עצמית בסיסיות ליצור הכנה טובה ביותר לילד לקראת הקבוצות הבוגרות יותר. האימון מתנהל בצורה מהנה ונעימה על-מנת לתת לילדים הרגשה נינוחה ודרך האימון לפתח אצלהם קורדינציה, שיווי משקל, חיזוק חגורת הכתפיים, ועוד..

הקבוצות הבאות הן לילדים בגיל 8-10 (ילדים 3) ולגילאי 10-13 (ילדים 4), בשבלב זה אנו כבר מראים טכניקות ג'יו-ג'יטסו ברמה יותר מורכבת על מנת שהילד ידע להגן על עצמו במידת הצורך, בקבוצות האלו אנו שמים דגש על משמעת והתנהגות ראויה ובכול שלב אנו מזכירים למתאמנים שלא מבצעים טכניקות על ילדים בבית ספר או ביית וכו'.. אלא רק במקרה של תקיפה אמיתית.

חוץ מהאימונים בשגרה, אנו מציעים במהלך השנה המון פעילויות שוברות שגרה ומהנות, כגון:  מבחני חגורה, מחנות אימונים, תחרויות, קיטנות ג'יו-ג'יטסו, אימוני גיבוש ועוד.. כל זה על-מנת לתת למתאמן כל הזמן אתגר חדש ופסגה חדשה לכבוש.

 
מלאו פרטים וניצור אתכם קשר לתיאום שיעור נסיון חינם וללא התחייבות!

רוצים לשמוע פרטים נוספים?
מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר